Nie musisz się rejestrować by dokonać zakupów w naszym sklepiezarejestruj się

0,00 zł0 prod.do kasy
 • Szkoła podstawowa 4-6
 • GIMNAZJUM REFORMA
 • LICEUM / TECHNIKUM REFORMA
 • Języki obce
 • Liceum / Technikum przed 2012
 • Stare Liceum
 • Promocja! Historia 1 cz.1 "Od dziejów najdawniejszych do schyłku starożytności" podręcznik dla liceum i technikum-zakres podstawowy Burda B. Halczak B. Szymczak M. :: 10,00 zł ::.
  kupując używane podręczniki
  oszczędzasz nawet
  50%
  darmowa dostawa
  przy zamówieniu na kwotę min
  300,00
  odbiór osobisty
  żoliborz
  zobacz mapę dojazdu
  internetowy skup
  podręczników
  zobacz
  zobacz nasze komentarze

  Reklamacje

   

  REKLAMACJE  tel. 508 399 443

  Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl akceptuje tylko wymianę podręczników w następujących przypadkach:

  Pomyłka tytułu podręcznika (niezgodność z zamówieniem) z winy pracownika Księgarni taniepodreczniki.edu.pl. W takim przypadku prosimy o niezwłoczne kontakt telefoniczny pod numerem 508 399 443 lub e-mail: info@taniepodreczniki.edu.pl i odesłanie Pocztą Polską złego podręcznika. Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz podaniem numeru zamówienia.

  Pomyłka tytułu podręcznika z winy Klienta. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 399 443 lub e-mail: info@taniepodreczniki.edu.pl. Pracownik Księgarni taniepodreczniki.edu.pl zaproponuje wymianę na prawidłowy podręcznik. Po uzgodnieniu i sprawdzeniu dostępności tytułu należy odesłać Pocztą Polską zły podręcznik. Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji pokrywa Klient. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz podaniem numeru zamówienia.

  W ofercie Księgarni taniepodreczniki.edu.pl znajdują się głównie podręczniki używane, reklamacji nie podlega stan podręczników.

  Z zastrzeżeniem §2 ust. 6 regulamiu (http://www.taniepodreczniki.edu.pl/index.php?d=regulamin) reklamacji nie podlega numer oraz rok wydania podręczników.

  Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 7 dni roboczych.

   

   

   

  biuro obsługi klienta

  Biuro obsługi klienta
  Czynne od poniedziałku do piątku
  w godz. 10:00 - 18:00

  W sprawie zamówień proszę
  dzwonić pod nr 500 205 637

  e-mail: info@taniepodreczniki.edu.pl

  do góry