Nie musisz się rejestrować by dokonać zakupów w naszym sklepiezarejestruj się

0,00 zł0 prod.do kasy
 • Szkoła podstawowa 4-6
 • GIMNAZJUM REFORMA
 • LICEUM / TECHNIKUM REFORMA
 • Języki obce
 • Liceum / Technikum przed 2012
 • Stare Liceum
 • Promocja! Matematyka 1 podręcznik dla liceum i technikum-zakres podstawowy i rozszerzony wyd.Sens :: 15,00 zł ::.
  kupując używane podręczniki
  oszczędzasz nawet
  50%
  darmowa dostawa
  przy zamówieniu na kwotę min
  300,00
  odbiór osobisty
  żoliborz
  zobacz mapę dojazdu
  internetowy skup
  podręczników
  zobacz
  zobacz nasze komentarze

  Regulamin sklepu.

   

  §1

  Siedziba firmy

  Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług w sklepie internetowym prowadzonym przez R&R Inwestycje Radosław Rutkowski  z siedzibą w Warszawie przy Al. Reymonta 17/13, (dalej zwanym Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl).

  §2

  Oferta

  1.      Wszystkie prezentowane w sklepie internetowym produkty to podręczniki używane, chyba że zaznaczono inaczej.

  2.      Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl oferuje podręczniki tylko w dobrym i bardzo dobrym stanie.

  3.      Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy.

  4.    Klient wybiera tytuł podręcznika z oferty Księgarni taniepodreczniki.edu.pl prezentowanej na stronie internetowej www.taniepodreczniki.edu.pl i składa zamówienie w sklepie internetowym ewentualnie e-mailem lub telefonicznie.  Oferta zawarta na stronie www.taniepodreczniki.edu.pl nie odzwierciedla stanów magazynowych.

  5.     Liczba zamawianych tytułów jest ograniczona dostępnością w magazynie.

  6.     Jeżeli Klient nie zaznaczy w zamówieniu wymaganych wydań podręczników, wysłane zostaną najnowsze wydania podręczników dostępne w magazynie.

  7.     Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl nie odpowiada za różnice wynikające pomiędzy poszczególnymi wydaniami podręczników oraz za brak materiałów dodatkowych dołączanych przez wydawnictwa do nowych podręczników takich jak: płyty CD, mapki, słowniczki itp.

  8.     Na życzenie Klienta pracownik Księgarni w zależności od dostępności danego tytułu w magazynie może przygotować podręczniki z płytą CD.

  §3

  Ceny

  Cena wyświetlana przy tytule nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie doliczony do wartości zakupionych podręczników w zależności od wybranej formy przesyłki.

  §4

  Przyjęcie i realizacja zamówienia

  1.    W ciągu dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia pracownik Księgarni taniepodreczniki.edu.pl skontaktuje się na podany przy rejestracji numer telefonu/e-mail w celu potwierdzenia zamówienia przez Klienta. Warunkiem realizacji zamówienia jest jego potwierdzenie przez Klienta lub w przypadku wybranej płatności przelewem, wpłynięcie należnej kwoty na konto Księgarni taniepodreczniki.edu.pl. W przypadku braku takiego potwierdzenia Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl zastrzega sobie prawo do niewysyłania podręczników.

  2.    Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało adres i telefon odbiorcy oraz adres jego poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl zastrzega sobie prawo do niewysyłania podręczników.

  3.    W przypadku braku potwierdzenia zamówienia ze strony Księgarni taniepodreczniki.edu.pl w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy info@podreczniki.edu.pl lub telefoniczny 500 205 637.

  4.      Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.

  5.      O braku w magazynie jakiegokolwiek zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

  6.    W przypadku, gdy zamówienie obejmuje kilka pozycji i wystąpią trudności z dostępnością wszystkich zamówionych tytułów, w celu zminimalizowania kosztów dostawy zamówienie zrealizowane zostanie w dłuższym czasie jednorazowo (jedna opłata za przesyłkę). Na życzenie Klienta Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl może podzielić zamówienie na kilka partii, każdorazowo  pobierając od niego koszty przesyłki.

  7.       Pracownik Księgarni podreczniki.edu.pl obsługujący dane zamówienie, zobowiązany jest do sprawdzenia stanu podręczników przed wysłaniem przesyłki do Klienta.

  8.       Stan zamówienia mogą Państwo na bieżąco monitorować po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika na stronie www.podreczniki.edu.pl.

  9.       Złożone zamówienie może być anulowane tylko telefonicznie pod nr telefonu 500 205 637. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

  10.  W przypadku nie odebrania przez Klienta nadanej paczki, Klient zobowiązany będzie do pokrycia kosztów dostawy i zwrotu przesyłki w wysokości 25 zł.

  §5

  Terminy realizacji

  Zamówienie zwykle zostaje zrealizowane w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia przez Klienta (w szczycie sezonu może ulec wydłużeniu do 5 dni). W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Księgarni taniepodreczniki.edu.pl.
  Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską.

  §6

  Formy płatności

  1.      Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl oferuje dwie formy płatności:

  a)   za pobraniem - za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze kurierowi;

  b)   przelewem - przesyłka zostanie wysłana po wpływie pieniędzy na rachunek bankowy Księgarni taniepodreczniki.edu.pl (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu).

  Nr rachunku bankowego
  mBank 24 1140 2004 0000 3102 5814 9377

  2.     Każdy Klient na dowód zakupu towaru otrzymuje paragon, a na życzenie - fakturę lub rachunek imienny.

  §7

   Reklamacje

  Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl akceptuje tylko wymianę podręczników w następujących przypadkach:

  1.     Pomyłka tytułu podręcznika (niezgodność z zamówieniem) z winy pracownika Księgarni taniepodreczniki.edu.pl. W takim przypadku prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny pod numerem 500 205 637 lub e-mail: info@taniepodreczniki.edu.pl i odesłanie Pocztą Polską złego podręcznika. Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu.

  2.    Pomyłka tytułu podręcznika z winy Klienta. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 500 205 637 lub e-mail: info@taniepodreczniki.edu.pl. Pracownik Księgarni taniepodreczniki.edu.pl zaproponuje wymianę na prawidłowy podręcznik. Po uzgodnieniu i sprawdzeniu dostępności tytułu należy odesłać Pocztą Polską zły podręcznik. Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji pokrywa Klient. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu.

  3.     W ofercie Księgarni taniepodreczniki.edu.pl znajdują się głównie podręczniki używane, reklamacji nie podlega stan podręczników.

  4.   Z zastrzeżeniem §2 ust. 6 reklamacji nie podlega numer oraz rok wydania podręczników.

  §8

  Ochrona danych osobowych

  1.     Stosownie do przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych Księgarni taniepodreczniki.edu.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

  2.      Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronie Księgarni taniepodreczniki.edu.pl wyłącznie w celach informacyjnych.

   

  §9

  Dane kontaktowe

  Wszystkie uwagi, propozycje, reklamacje i skargi prosimy kierować do:

  Księgarnia taniepodreczniki.edu.pl

  ul. Broniewskiego 28, I piętro

  01-771 Warszawa

  e-mail: info@taniepodreczniki.edu.pl

  tel.: 500 205 637 w godz. 10:00 – 19:00 (pon.-pt.).

   

  biuro obsługi klienta

  Biuro obsługi klienta
  Czynne od poniedziałku do piątku
  w godz. 10:00 - 18:00

  W sprawie zamówień proszę
  dzwonić pod nr 500 205 637

  e-mail: info@taniepodreczniki.edu.pl

  do góry